Зимний сад в Хельсинки празднует юбилей

1 жовтня 2013 виповниться 120 років з того моменту , як на березі затоки Тееленлахті ( Töölönlahti ) у Хельсінкі з’явилося витончене будівля оранжерей Зимового саду . На честь ювілею він буде відкритий на три години довше , а відвідувачам буде запропонований кави.

Оранжереї Зимового саду , що відкрилися в 1893 році , були в той час однією з небагатьох пам’яток Хельсінкі . Вони викликали у публіки величезний інтерес , часом кількість відвідувачів за день перевищувало 5000 чоловік. Комплекс був побудований за проектом архітектора Карла Густава Нюстрема ( Karl Gustaf Nyström ) , а фінансував будівництво генерал -майор Якоб Юліус Ліндфорс ( Jakob Julius af Lindfors ) . Пізніше він подарував оранжереї Товариству садівників Фінляндії , а в 1907 році Зимовий сад викупили міська влада .

Сьогодні в міському Зимовому саду представлено більше 200 видів рослин, у тому числі пальми і камелії віком понад сто років , повідомляє портал heslinki.ru . І саме в жовтні починається сезон цвітіння камелій , який триває по лютий.

Зимовий сад розташований за адресою: Hammarskjöldintie 1 . Він відкритий з 9:00 до 15:00 у вівторок , з 12:00 до 15:00 з середи по п’ятницю, і з 12:00 до 16:00 у вихідні. У ювілейний день 1 жовтня пригоститися кавою можна в 11:00 , а сам комплекс буде працювати до 18:00.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *