Все про Хельсинки

Все про Хельсінкі

Фінляндія — країна озер та незайманої природи . Російські туристи тут часті гості. Багато відправляються в Гельсінкі за новими враженнями.
Поїздка в Хельсінкі

Поїздка займе близько шести годин , з центру Північної столиці доїхати до Хельсінкі можна на мікроавтобусі. Краще планувати поїздку в будні дні , вранці або ввечері , щоб уникнути черг на кордоні.
«Куди сходити в Гельсінкі? » — Цим питанням задаються всі , хто вирушає до столиці Фінляндії. Наш сайт — це гід по кафе , ресторанам , клубам , торгових центрах і магазинах .
Свята , заходи і події у Хельсінкі
На нашому сайті ви дізнаєтеся про головні події Гельсінкі — фестивалях , виставках та інших заходах. Ми постійно оновлюємо інформацію , щоб вам було зручно планувати відпочинок.
Свята в Гельсінкі — відмінний привід познайомитися з традиціями та культурою Фінляндії. Тут завжди раді туристам . Для них відкриті десятки готелів , клубів , барів та інших закладів. Інформацію можна знайти на нашому сайті.
Фіни дуже люблять Різдво. У переддень свят вулиці і площі прикрашають кольоровими гірляндами , всюди панує урочиста атмосфера. На різдвяних розпродажах можна купити подарунки , а в кафе спробувати страви з святкового меню.
Один з найпопулярніших свят в Гельсінкі — День міста. Його відзначають 12 червня з широким розмахом. У цей день проходять народні гуляння , концерти , конкурси та фестивалі . Вхід в усі музеї вільний . Фіни не терплять банальностей і щороку веселяться по-новому.
Інформацію про інших святкових заходах і культурного життя ви знайдете на нашому сайті.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *