ВНЖ і ПМЖ в Швеції

Флаг ШвецииВНЖ і ПМЖ в Швеції

Отримати право на постійне проживання в Швеції — заповітна мрія, тих, хто віддає належне спокою і стабільності цієї країни. Стати громадянином Швеції — це означає стати жителем справжнього королівства не тільки за офіційною назвою цієї держави, а в самому життєвому сенсі цих слів.

Дозвіл на проживання для іноземців, які приїхали в цю країну, може бути постійним або тимчасовим. Шведська влада не дуже охоче приймають у своє громадянство приїжджих. Отримати право жити і працювати в цій країні можуть небагато — особи, які отримали притулок, які вступили в шлюб з підданим Шведського королівства, бізнесмени, інвестори, фахівці дуже високого класу в різних галузях.

Вид на проживання в Швеції

Оформлення ВНЖ в Швеції є обов’язковим, якщо є причини залишатися в країні більше 90 днів. Вид на проживання — це тимчасовий дозвіл. Він може видаватися на різні терміни залежно від обставин, але найчастіше видається на 6 місяців або на рік. Такий статус дозволяє забезпечити легальне перебування на території країни:

співробітників іноземних компаній, які мають філії в Швеції;
працівників за наймом від висококваліфікованих програмістів і розробників до персоналу з догляду за хворими;
вступили в шлюб з громадянином Швеції або офіційно визнаних співмешканців;
студентів та учнів університетів, коледжів та шкіл, а також супроводжуючих їх родичів;
учасників програми возз’єднання сім’ї;
засновників і співвласників шведських акціонерних товариств.
Перед тим, як надати вид на проживання, влада дуже детально вивчають досьє іммігранта. Подавати документи на ВНЖ потрібно ще до приїзду в країну в Посольство / Консульство Швеції за місцем своєї прописки. Остаточне рішення приймає не працівник дипломатичного представництва, а Міграційна служба Швеції, в яку направляються всі документи.

ВНЖ в Швеції дає право на перебування упродовж певного часу. Маючи шведський вид на проживання, можна користуватися багатьма правами і соціальними пільгами поряд з тими, хто вже має громадянство Швеції. З таким документом навіть дозволяється проживати на території однієї з країн Євросоюзу, але не більше ніж 3 місяці.

При дотриманні всіх правил і законів країни через 5 років можна починати оформлення постійного виду на проживання. У деяких випадках (беженство, укладення шлюбу і т.д.) стати постійним резидентом можна і за більш короткий час.

Постійне місце проживання в Швеції

Статус постійного резидента Швеції дозволяє жити і працювати в країні протягом необмеженого періоду часу. Це сходинка, яка значно наближає можливість у перспективі стати громадянином Швеції і отримати усі права та обов’язки, якими володіють жителі цієї країни.

Терміни отримання ПМЖ в Швеції можуть бути зовсім різними, вони залежать від виду імміграційного процесу і конкретної програми імміграції:

відразу отримати ПМЖ можуть учасники програми возз’єднання сімей;
два роки буде потрібно для бізнес іммігрантів;
чотири роки постійного проживання потрібні для працівників за наймом;
п’ять років проживання — для володарів посвідки на проживання.
На отримання ПМЖ можуть претендувати громадяни держав-членів Нордичного ради, які прожили з ВНЖ в Швеції більше 2-х років, жителі інших країн після п’ятирічного проживання на шведській території, біженці та особи без громадянства — після чотирьох років перебування. Відмовлятися від попереднього громадянства не потрібно — Швеція визнає право залишатися громадянами своєї країни.

Автоматично отримати громадянство Швеції може дитина, що народилася у батьків-шведів чи усиновлена ​​шведською сім’єю дитина до 12 років. Після дванадцятирічного віку отримати громадянство можна тільки шляхом натуралізації.

ВНЖ и ПМЖ в Швеции

swedenВНЖ и ПМЖ в Швеции

Всем известно что Финляндия и Швеция почти братья. все это связано с тем что Финляндия была в течение нескольких веков под властью католической, а после чего и протестантской Швеции, с 1595 года имея наименование Великого герцогства Финляндского. Поэтому у Финляндии и Швеции много общего.

Ну что же сегодня мы поговорим о то как же можно получить ВНЖ и ПМЖ в Швеции. И что нужно для того что бы получить ВНЖ и ПМЖ в Швеции.
Получить право на постоянное проживание в Швеции — это мечта многих, особенно тех, кто любит спокойствию и стабильность этой страны. Стать полноценным гражданином Швеции — это значит стать жителем настоящего королевства не только по официальному названию этого государства, а в самом жизненном смысле этих слов. (далее…)

One comment

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *