Секонд хенды в Хельсинки

Секонд хенды в Хельсинки

Секонд хенды в Хельсинки

Для місцевих модниць одяг, обретающая «друге життя», — альтернатива розтиражованим речам з нових колекцій. Тих, хто піклується про свій зовнішній вигляд, напевно зацікавлять секонд-хенди Гельсінкі. Новий гардероб припаде до смаку любителям заощадити і цінителям справжнього вінтажа!

Одна з відмінностей секонд-хендів в Хельсинки — дбайливе ставлення до товару: речі акуратно розвішані та розкладені, все на своїх місцях. Тут Ви не побачите одяг, звалених на безформну купу.

Один з найпопулярніших міських секонд-хендів — мережевий магазин UFF. Відмінні риси — фірмові цінники, великий вибір і доступні ціни. Доходи від продажів йдуть на реалізацію благодійних проектів.

«Play It Again, Sam» — це секонд хенд в Хельсінкі, який робить акцент на історії продаваних речей. Тут не просто одяг, а ретро, справжній вінтаж, тому й ціни відповідні.

Любителі секонд-хендів і просто цікаві знайдуть у Хельсінкі багато магазинів подібного формату. Це відмінне проведення часу і можливість придбати рідкісний і незвичайний предмет гардероба.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *