Работа в Швеции: вакансии для украинцев

Швеція — це холодний скандинавський клімат, високий рівень життя і велика кількість іммігрантів, які приїжджають сюди за райським життям. Однак для громадян Росії і України, що захотіли знайти роботу, існує цілий ряд умов.

Основні складності

Шведська мова знають далеко не всі. Англійським обійтися виходить теж дуже рідко. Якщо ви не є поліглотом, то можете претендувати лише на низькооплачувані вакансії. Або можете ризикнути влаштуватися неофіційно, але ми настійно не рекомендуємо робити цього.
Російські та українські дипломи не викликають довіри у шведів, оскільки склався стереотип — «дипломи там купують». Відзначимо при цьому, що в Швеції більшу увагу приділяють якості знань, а не корочок. Тому фахівець, що пройшов річні курси в їхній країні, набагато цінніше кандидата наук з України. До речі сказати, лікарям з наших країн на новому місці проживання в ряді випадків доводиться переучуватися протягом 12 років.
Підтвердити свої знання і диплом можна за допомогою особливої ​​програми, яка розроблена міністерством освіти Швеції. На жаль, тільки шведською мовою. Тому тим, хто хоче працювати за фахом, доведеться-таки вчити його.
Яка робота доступна?

Якщо зі знанням мов і дипломом у вас все гаразд, є шанс, що шведська компанія зацікавиться вашим резюме, запросить на співбесіду, а за його результатами надасть місце. Зокрема, інженера в промисловості або медичного працівника (найчастіше це доглядальниця при лежачому хворому, медична сестра, масажист, санітарка). Офіційне працевлаштування з ініціативи роботодавця — кращий з можливих варіантів. Адже в такій ситуації навіть ваші витрати на підвищення кваліфікації будуть перекладені на його плечі.

Ви розумієте лише основні вирази на шведському? Можете спробувати щастя у сфері сільського господарств. У Швеції чимало фермерів, які щороку запрошують на сезонні роботи громадян України та Росії. Наприклад, на збір ягід і овочів. Робота не вимагає концентрації уваги, проведення переговорів, і навіть зимувати в незвичних умовах не доведеться. Втім, за мірками жителів Швеції, оплачується вона не дуже добре (з чим наші співвітчизники не завжди згодні!).

Крім того, офіційну роботу можна отримати за умовами міжнародної програми Au Pair. Варіант підходить тим, хто не досяг тридцятирічного віку, дуже хоче вчити чужу мову і має освіту не нижче середнього. Соціальні вакансії передбачають, що у ваші обов’язки входитиме догляд за домашніми тваринами, дітьми або людьми похилого віку. Натомість ви отримаєте дах, харчування, гроші на кишенькові витрати і можливість відвідування мовних курсів. В окремих випадках — навчання у місцевому вищому навчальному закладі, на яке сподіваються, як на шанс залишитися в країні.

Для мешканців України відома школа ЄШКО проводить акцію. Прямо зараз абсолютно безкоштовно скачайте пробний урок англійської мови на eshko.ua і виграйте iPhone. Вам обов’язково пощастить.

У будь-якому випадку, якщо ви шукайте роботу треба розмістити своє резюме на міжнародному порталі. Це абсолютно безкоштовно можна зробити наrabota.ua. Вас побачать не тільки роботодавці, а й посередники, пропозиції почнуть надходити дуже швидко. З ким мати справу вибирати вам. Не бійтеся бути поміченими.

Таким чином, Швеція — не найпростіша в плані працевлаштування росіян і українців країна. Але якщо вас вабить сувора і велична природа, традиції та дух пригод, то почім б не випробувати долю!

70 комментариев

 • Наталья

  Семейная пара 43 и 43. Ищем работу в Швеции, Норвегии
  natsli25023016@gmail.com

 • Марьяна

  Ищем работу! Дочь с мамой. 29 и 55 лет. Тел. + 380968185896 kabinet_312@ukr.net

 • Сергій

  Шукаю роботу в Швеції на будівництві. Мені 30 років є лише закордонний паспорт великий опит в будівельній сфері. Фізично витривалий. 0679555432 Сергій

 • Александр, 38 лет, Украина
  Водительские права — категория В
  Образование — высшее (специалист, инженер-технолог)
  Вредные привычки — нет
  Знание языков — нет
  Хронические заболевания — нет
  Семейное положение — холост
  Общий стаж работы — более 15 лет (торговля продуктами питания — менеджер, супервайзер, заместитель начальника торгового отдела)
  Рекомендации с предыдущих мест работы — положительные

  Почему ищу работу? Строю дом, машина, нет времени опускать руки и на кого-то надеяться, кроме себя.
  почта : xxtaipanxx123@gmail.com

 • лариса

  ищу роботу у швеции,семейная пара,заводи,фабрика,сельское хозайство +380978542924 вайбер

 • Потрiбна робота э бiометричний паспорт останнiх 4 р. збирав дома iз бзуса

 • Ярослава

  Доброго дня!
  Ми сімейна пара, шукаємо роботу у Швеції чи Норвегії. 40 і 43 роки.
  ±380672887238

 • Андріана

  ишу роботу в Швеції.Андріана мій номер 0790254835

 • Наталья

  Ищу работу в Швеции. Мне 34 года. Вайбер 066 2044512.

 • Эвген

  ищу роботу в Швецыи,мне 26 есть виза польская робочая ещё на 4 месяца.в хорошой физической форме,без вредных привычек.+380991090340

 • Василь

  Шукаю роботу в Швеції 29 років, Можна по будівництву, сезонні роботи і т. д.
  Мої номери 099 26 34 550 095 45 01 733
  Будуть цікаві всі пропозиції 🙂

 • Оксана

  Хочю на работу в Швецыю збор ягод или что то ,по хозяйству/документ: карта попбыту /Польща/+48888846229 Оксана 37 лет.

 • Ирина

  Шукаю роботу в Швеції. Нас двоє, я та моя подруга. Нам по 22. Хочемо працювати мінімум рік. Візи немає, але не проблема зробити. Очікую на допомогу.

 • Андрей

  Ищу роботу в Швеции 19 лет 0938366146

 • Ната

  Осторожно мошенник!!!!Всем добрый день!Хочу поделится своей историей. Решили я со своим парнем поехать на заработки , просто очень нужны деньги, и натолкнулись на сайт eurabota.com и там мы нашли объявление работа в Швецию в теплицы на огурцы некий Александр , нам показался очень серьезный и ответственный человек , его услуги стоят 385 е.у. с человека. Отправляет Швецию на 3 месяца ехать через Польшу по командировочному листу, сказал что на февраль собирает группу ,но не успеем сделать документы и на март мы конечно согласились.Все договоренности происходили по телефону , кантора его находится в Киеве.Оплата происходила в два этапа сначала по 50% с человека. он прислал документы потом остальные 50% нам открыли польские рабочие визы полугодовые.Сказал ,что на 27,03,2017г. в 12:00 нужно быть на д.ж вокзале в Перемешле Польша будет там ждать автобус (в последний вечер на Украина дал типа номер автобуса только цифры ,а буквы сказал что он спросит и нам скажет , до сих пор говорит) и куратор некая Ольга, номер телефона ее сразу не дал всегда какие то отговорки , то он занят , то он у него дома ,то завтра. Когда мы оказались в Перемешле мы ждали автобуса , которого так и не было , когда мы начали ему звонить чтоб дал нам номер куратора то он скинул номер тел. который все время вне зоне действия по сей день , после этого он перестал отвечать на наши звонки и все время когда не позвоним номер занят , звонили с других номеров как узнает то быстро сбрасывает и ставит в черный список. Вот так мы оказались без работы и в другой стране, мы нашли другую работу . Зовут этого человека ГАРАНЖА Олександр Миколайович, РАЗГОВАРИВАЕТ ОН НА УКРАИНСКОМ ЯЗЫКЕ . Подписывается в обьявлениях Олександр тел.+380999567425 +380638429916. Берегите себя, свои нервы и деньги от таких кидалов.

 • Ірина

  Шукаю роботу в Стокгольмі.

 • Василь

  Шукаю роботу в Стокгольмі. Втутрішні роботи ,допоможу закінчити ремонт:покраска плінтуса карнізи,знаю не тільки теорію но і практику.076 581 05 88 мій

 • Роман

  0688704786 шукаю роботу в Швеції
  26 р

 • Василь

  Шукаю роботу. Столяр.
  Стаж роботи — 25 років. Базове знання англійської мови.
  тел.0966232849

 • Леся

  Ищу работу в странах Скандинави. 43 года. Уборка в доме, сад, поле т.д. паспорт есть.

 • Борис

  Мужчина 55р.Сварщик.зараз в Стокгольмі.Шукаю роботу,необовязково по спеціальності

 • Олег

  Ищу работу водителем,1-й класс,опыт вождения на всех видах т/с,в том числе и военной технике(механик водитель) 0937104949

 • петро

  шукаю роботу в швеції мені 29 років паспорт і віза є 0974279784

 • Володимир

  Шукаю будь-яку роботу в Швеції. Хлопець 22р, англійська середній рівень. Відкрита шенген віза (до липня). Аферистів, прохання не турбувати! Розгляну будь-які пропозиції. piratyk23@gmail.com, +38 050 211 4117 (Viber/WhatsApp)

 • АЛЕКСАНДР

  ИЩУ РАБОТУ ,,,,ВОДИТЕЛЬ ДАЛЬНОБОЙЩИК,,,,,,ВОДИТЕЛЬ,,,,РАБОЧИЙ

 • Александр

  Бригада ищет роботу в Швеции,все отделочные роботы стены,потолки,пол, все делаем под ноль.у всех рабочие годовые визы польские. тел. +380671588887 , +380666484810

 • Василий

  Шукаю роботу в Швеції
  vaska17@mail.ua

 • Александр

  Моя почта -matsiuta75@yandex.ru

  matsiuta75@yandex.ru-моя почта
  +380664069449-мой телефон
  Поеду на работу в Швецию ищу человека который помог бы с решением проблемы по приглашению.Паспорт есть.Визы нет Последние два года работал в Польше Арматурщиком.работы не боюсь желательно к весне приступить к работе (пишите друг другу нужно помогать,)Спасибо.

 • Николай

  Симейна пара шукоє роботу в европи є шенген виза в наданей момен ми в Греции готови перейхати .
  Трудолюбиви,бистро учимся.
  Якщо є питаня або предложения пешить на почту:kolyayakovlev@mail.ru.
  Або телефон:694-304-11-09

 • Тарас

  Шукаю роботу в Швеції паспорт є віза Шенген є ! Мені 30 без шкідливих звичок!

 • Сергей

  Ищем работу электрика или что-то в этом роде с напарником после . Загран есть, начали процес открытия польских виз. Диплом, трудовая, вод.удостоверение ВС. Английский на среднем уровне.
  0971247409
  0951830665

 • Ищу работу в Швеции. Опыт работы токарем, водитель ВС, водитель электропогрузчика, тракторист, лесоруб, пилорамщик.

 • Виталий

  Ищу работу в Швеции, Финляндии, Норвегии, гражданство ЕС. Также в зимний период. vitalij_28@mail.ru

 • Олег

  Ищу помощь в получении вида на жительство в Швеции.

 • Александр

  Ищу роботу в Швеции. Загранпаспорт есть.
  Без вредных привычек,
  Английский разговорный
  Права категории В 9лет
  (ремонт и обслуживание компьютеров,
  фотограф со своей фотоаппаратурой)

  viber +3806три6907пять61

 • Адам

  Робвоту будівельника, плиточника або іншу віза є зараз в Польщі познань

 • Адам

  Шукаю роботу у швеції будівельник. Прибічник або іншу зараз в Познань віза польська робоча

 • Михайло

  Молода сім’я по 24 роки, шукає роботу в Швеції, досвід роботи за кордоном присутній, хороший рівень англійської мови, вайбер +380666368774

 • Іван

  Шукаю роботу в швеціі нас 2 або 3 чоловіки універсали люба робота по строітельству .візи відкриті.тел.±380969604476_можна на вайбер

 • Елена

  Ищу роботу в Швеции. Уборка в доме, саду. Паспорт есть визы пока нет (возможно получение польской визы)
  Без вредных привычек, Ответственна.
  телефон; 0502853314

 • Дмитрий

  Добрый день. Ищу работу в Швеции. Есть опыт работы на электропогрузчике в Польше.. мои контактн. номера:+380508698342,+48727827799

 • Доброго дня, 2 сімейні пари ( 24-20) (48-44) роки шукають роботу в швеціі фінляндіі розглянемо всі пропозиці.
  +380966946586 Віктор

 • Наталия

  Ищу работу в Швеции.Открытая рабочая польская виза .Рассмотрю любые предложения.Наталия

 • Назар

  Шукаю роботу в Швеції. Паспорт є віза відсутня.
  Без шкідливих звичок.
  роботи не боюсь
  ВІДПОВІДАЛЬНИЙ.

 • Соломія

  Молода пара шукає роботу за кордоном

 • Юля

  Семейная пара ищет любую работу в любой стране. Без вредных привычек от 8 евро час. 0635745973

 • Виталий

  Ищу работу в Финляндии или Швеции. Имею опыт работы за границей. Открытая Польская годовая виза.Права категории В. vitalii199208@gmail.com

 • Елена

  Ищу работу в странах Скандинавии. 42 года. Работаю учителем,живу в селе, сельскохозяйственной работы не боюсь.

 • Василина

  Сімейна пара (26-25 років) шукаємо роботу в Швеції ,

 • Петр

  Меня зовут Петр. Я универсал могу работать на стройке! Могу работать на окнах как на заводе так и на монтаже! Вожу автомобиль первый класс! 0933782171

 • Ира

  Ищу работу в Стокгольме . Виза есть . Навики есть убирать в квартире или готелях . Смотреть детей . За рание спасибо .

 • Ира

  Ищу работу. Уже работала уборка и уход за детьми . Спасибо

  • Наталья

   Ира, здравствуйте! Я тоже хочу поработать в Швеции по уходу или домработницей. Если Вас не затруднит, напишите, пожалуйста, удалось ли Вам найти работу в Швеции и посоветуйте как это можно сделать. Заранее благодарна.
   С наилучшими пожеланиями
   Наталья из Киева.

 • петро

  Шукаю роботу в Швеції. 0961309333

 • Валерий

  Здравствуйте. Ищу любую работу в Швеции. Виза есть (до 11.2016). Специалист по пневмоавтоматике. Системы управления оборудования.

 • Станіслав

  Шукаю роботу в Швеції , мені 20 . Є загран паспорт і шенген віза .

 • Руслан

  +380970085465

 • Руслан

  Потрібна робота в швеції

 • Ищу работу в Стокгольме, С иностранных языков знаю английский, польский и немного шведский язык.
  Если есть вакансии помогите найти! Заранее спасибо 🙂

 • Ирина

  0734221561. Мой тел.

 • Ирина

  Ищу работу в Швеции. Виза открыта.

 • Наталья

  Здравствуйте. Мы рассмотрим все предложения насчёт работы в Швеции ,Финляндии и т д. ЗАГРАНИЦЕЙ БЫЛИ .ВИЗЫ ЕСТЬ. ГОТОВЫ К РАБОТЕ! ЗАРАНИЕ СПАСИБО

 • Дмитрий

  Ищу любую работу в Швеции от 8 евро в час, заграничный паспорт есть, визы нет, мне 29 без вредных привычек!!!

 • Татьяна

  Семейная пара из Украины ищем работу в Швеции или Финляндии. Помощники по хозяйству, упаковка, фасовка, уборка и т.п. Мужчина (52года)- водитель автобуса, профессионал, женщина(30лет) — массажист. На лето 2016 или дольше.
  +380501551163

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *