Работа в финляндии 2015 для украинцев

mansikatЩо літа фермери з Фінляндії потребують допомоги збирачів врожаю на фермерських господарствах. Сезон збирання полуниці і овочів починається з середини червня і триває приблизно 1,5 місяця. Після сезону збирання полуниці, працівники можуть брати участь у зборі інших культур — якщо у роботодавця такі є, в іншому варіанті сезонні працівники возвращаються додому. Зверніть увагу що немає можливості збирати тільки те, що Вам хотілося б, оформляясь у нас — Ви працюєте на зборі врожаю тих культур, які вирощує Ваш роботодавець. Робота на фермах не з легких, але гідно оплачувана, при цьому від вас не потрібно знання фінської мови. Люди у яких є якісь проблеми з здоров’ям: будь-які хвороби спини / хребта, тиск, хвороби серця, хронічна втома і слабкість, і інші хвороби — НЕ МОЖУТЬ БРАТИ УЧАСТЬ У Даною РОБОТІ. Урожай полуниці залежить від року та територіального розташування угідь. Можливі місця для роботи в Фінляндії: Kesalahti, Hangastenmaa (Mikkeli), Paimio (Turku), Lammi (Lahti), Palkane, Rantasalmi (Juva), Kuhmoinen (Tampere), Juva, PyhasAlmi, Karttula (Kuopio), Palkane, Karkkila, Liperi та інші.

Щорічні поїздки до Фінляндії на збір полуниці користуються величезною популярністю. Перебування у Фінляндії як збирачі триває не більше трьох місяців. До заяви про видачу візи обов’язково додається запрошення на роботу від фінського фермера, яке ми отримуємо на ваше ім’я.

Не живіть ілюзій, що приїхав до Фінляндії ви будете відпочивати і вам будуть за це ще й платити. Буде все: і важка робота і відпочинок після неї.

Оплата відрядна — з розрахунку 0,6- 1 євро за кг. полуниці, можлива погодинна оплата. Скільки конкретно ви будете заробляти, залежить від врожайності року і вашої старанності. При середній врожайності на місяць можна заробити в середньому 600 — 800 євро. Ризики пов’язані з погодними умовами і неврожайних — Ви берете на себе!

На зборі полуниці у Фінляндії фермери надають платне житло. Для працівників є подушки і ковдри, білизна зазвичай беруть із собою. Є приміщення, де сезонні працівники можуть приготувати їжу, з основним набором електроприладів. Плата за проживання може становити 2-4 євро в день, але є ферми, які надають безкоштовне проживання. Покупка продуктів і приготування їжі залишається за вами.

подача документів

Робочі місця обмежені — тому подавати документи необхідно заздалегідь: період формування списків працівників відбувається з серпня по листопад на наступний рік сезонних робіт, все що пізніше — це добір на додаткові місця. 90% робочих місць віддається жінкам, різниця припадає сімейним парам. Окремо для чоловіків робочі місця не надаються. Для отримання візи потрібно з’явитися в консульство особисто. Розглядає пакет документів консульство Фінляндії до півтора місяців. Зверніть увагу що завжди залишається ймовірність отримання відмови у видачі візи — ці ризики Ви берете на себе.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *