Работа по сбору лесных ягод в Финляндии

Сезонная работа в ФинляндииПлантації лісових ягід у Фінляндії величезні. У хороший урожайний рік сезон збору лісових ягід починають займатися з кінця липня. Часто терміни зборів зміщені з-за зміни клімату: несподіване спекотне та сухе літо не принесе врожаю, холодна пора з вітрами віднесе квіти з ягідних кущів пізньою весною або на початку літа …
Фінляндія — країна, багата не тільки пам’ятниками культурно-історичної спадщини, а й дарами природи. Тому жителі різних країн все частіше вирушають у Фінляндії на заробітки.
Відзначимо, що доходи від збору ягід у Фінляндії не оподатковуються, завдяки чому показник прибутковості робіт на збиранні ягід у Фінляндії може істотно перевершувати популярні види сезонних робіт, наприклад, таких як збір полуниці у Фінляндії!

Як відбувається збір ягід у Фінляндії?
Напевно кожен хоча б раз у житті бував у лісі і намагався знайти гриби чи ягоди. Так от, збір лісових ягід у Фінляндії абсолютно не відрізняється від аналогічної діяльності в Україні.
Практично у всіх куточках Фінляндії організовані спеціальні пункти прийому, куди здають зібрані ягоди.
Ціна прийому встановлюється згідно з домовленістю, досягнутою між заготівельниками лісових ягід. Однак вартість може щорічно коливатися залежно від урожаю, погодних умов.
Податок з цієї суми не стягується, гроші як правило платяться відразу готівкою за ту кількість ягоди, яку збирач здає. Ледачим краще не приїжджати. Все залежить від навички, фізичної підготовленості і, звичайно, від бажання.
Дохід від збору ягід безпосередньо залежить від двох факторів — від самих збирачів і погодних умов. Середній дохід може становити від 700 до 1400 євро на місяць в сезон середній врожайності.
Для трудящих надається житло, постільні приналежності. Житло платне — вартість може становити 5-10 євро на добу. Постільна білизна зазвичай беруть із собою. Також надається кухня з побутовою технікою для самостійного приготування їжі, також чайник, посуд, мікрохвильова піч. У багатьох випадках збирачі можуть користуватися сауною. Душ теж є. В основному за проживання трудящі платять невелику плату в розмірі 4,5 -6 євро в день.

ПОДАЧА ДОКУМЕНТІВ
Робочі місця обмежені — тому подавати документи необхідно заздалегідь. Основна умова для оформлення — наявність автомобіля, на якому ви готові поїхати до Фінляндії. Бажано звертатися групою з 3-4 чоловік — так ви економите 60% вартості дорожніх витрат. Розглядає пакет документів консульство Фінляндії до півтора місяців.

НЕОБХІДНІ ДОКУМЕНТИ:

Перший етап подачі документів:
• Закордонний паспорт. Копія першої сторінки закордонного паспорта. Паспорт повинен бути дійсним не менше 3х місяців після повернення.
• Український паспорт. Копії всіх сторінок, які містять будь-яку інформацію.
2-ий етап подачі документів (після отримання запрошення на роботу)
• Закордонний паспорт.
Якщо у заявника два паспорти — необхідно подавати обидва.
• 1 фото, зроблене не більше 6 місяців тому, розміром 3,5 х 4,5 на світлому фоні. 70-80% фото повинне займати обличчя.
— ДЛЯ СТУДЕНТІВ.
Довідка з Вузу про навчання, копія залікової книжки — 1 сторінка та остання сесія.

— ДЛЯ ПРАЦЮЮЧИХ.
Довідка з місця роботи, яка підтверджує займану посаду заявника, його / її одержувану заробітну плату за останні 6 місяців, дату прийому на роботу і термін відпустки, а ТАКОЖ копію свідоцтва про державну реєстрацію компанії — роботодавця.

• Якщо заявник стоїть на біржі праці — довідку з біржі праці.
• Якщо заявник проживає в сільській місцевості, можна надати довідку з сільради, про те, що у заявника є земельна ділянка для ведення сільського господарства, і він фермерством.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *