Посольство Фінляндії в Лондоні не коментує випадок хакера з фінським корінням

ФинляндияПо сведениям финских СМИ, он обратился за помощью к финским властям. Хакера, обвиняемого во взломе американских компьютерных систем, могут экстрадировать в США.

Випадок з британським хакером Лаурі (Лорі) Лавом, які мають подвійне британсько-фінське громадянство, викликав широкий резонанс в британському суспільстві.

28-річний британець з фінським корінням звинувачується в зломі комп’ютерних систем федеральних відомств США та заподіянні мільйонного збитку. Лава звільнили під заставу, однак з урахуванням серйозності звинувачень, його можуть екстрадувати до США.

У британському суспільстві питання про видачу громадян владі США бурхливо обговорюється. Торік уряд Великобританії прийняв рішення не екстрадувати до США хакера Гері Маккиннона, який звинувачувався в тому, що проник в комп’ютерні системи НАСА і Пентагону.

У посольстві Фінляндії в Лондоні відмовляються коментувати випадок із Лаурі Лавом, посилаючись на те, що посольство не коментує випадки з окремими людьми. Прес-аташе Пекка Ісосомппі каже, що людям з подвійним громадянством може бути надана правова допомога.

За відомостями газети «Helsingin Sanomat», Лав звернувся за допомогою до фінським владі.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *