Парк развлечений в Хельсинки

Парк развлечений в Хельсинки

Парк развлечений в Хельсинки

Найкращим місцем для сімейного відпочинку, безсумнівно, є парки розваг в Хельсінкі. Тут можна весело і насичено провести час, катаючись на атракціонах.

Парк розваг Linnanmaki (Ліннанмяки), що відкрився в 1950-му році, займає перше місце за відвідуваністю в Хельсінкі. Тут знаходиться 44 атракціону, 24 ігрові майданчики для дітей, кафе, ресторани, магазини сувенірів і багато іншого.

Парк розваг Linnanmaki (Ліннанмяки) розташований в самому центрі Хельсінкі. На його території є великий океанаріум, де можна поспостерігати за мешканцями морських глибин. У будівлі знаходиться величезний акваріум, що складається зі скляних лабіринтів. Акули — справжня гордість океанаріуму, для них створені умови, наближені до природного середовища проживання. Тут ви побачите рідкісні види риб, молюсків та інших представників фауни з різних куточків світу.

Вхід у парк безкоштовний, але для відвідування атракціонів потрібно придбати квиток на весь день, або разовий квиток. Тут для кожного знайдеться розвага: можна відвідати кінотеатр, купити сувеніри, взяти участь в конкурсах і лотереях.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *