Пабы Хельсинки

 

Пабы Хельсинки

Пабы Хельсинки

Информация о пабах финской столицы

Мешканці та гості столиці Фінляндії не відчувають нестачі в розвагах. У пабах Хельсінкі завжди весела атмосфера , відмінне пиво і апетитні закуски. Тут безліч подібних закладів , тому кожен може вибрати те , що йому до душі.

Пабами прийнято називати закладу , де продаються алкогольні напої. Назва походить від скороченого « Public house » , що перекладається з англійської як «публічний дім» , але за значенням відрізняється від російського варіанту . Public house — це місце , де збираються городяни , щоб обговорити нагальні проблеми і розслабитися за кухлем пива , келихом вина або лікеру. Такі заклади з’явилися у Великобританії і поширилися по всьому світу. Паби Хельсінкі порадують вас особливою атмосферою і приємним проведенням часу. Сюди можна заглянути після екскурсій по столиці або в погану погоду.

Серед пабів Хельсінкі найбільшою популярністю користуються:

Black Door . Заклад у традиційному англійському стилі. У будні тут досить тихо , а у вихідні грають ді -джеї. З напоїв пропонується пиво , ель , сидр і відмінний віскі.
Molly Malone’s . Розташований недалеко від залізничного вокзалу, в центрі міста. Тут люблять бувати і фіни , і туристи . Вечорами можна послухати живу музику .
Sir Eino . Модний ірландський паб з живою музикою. Вхід для відвідувачів старше 24 років.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *