Отдых в Финляндии

ФинляндияВідпочинок у Фінляндії

Коли набридли традиційні поїздки в жаркі країни, за подорожувати все ж хочеться, варто звернути увагу на можливість відпочинку в такої чарівної країні як Фінляндія.
Звичайно ж, туди варто їхати тільки в тому випадку, якщо не страшний холод, а також, якщо подобається засніжені простори і лижний спорт. У будь-якому випадку можна з упевненістю сказати, що найяскравіші враження забезпечені.
У першу чергу виникає питання — А куди поїхати у Фінляндії? Адже міста цієї країни не настільки популярні і відомі як міста європейських курортних країн. Найбільш популярна серед туристів столиця Фінляндії — Гельсінкі. Це місто з багатою історією. Тут розташовано безліч музеїв, релігійних пам’яток і центрів.
Для любителів гірськолижного спорту (найпопулярнішого в цій країні), приваблива буде поїздка в такі знамениті курорти як: Химос, Мессіле, Куопіо, Рука, Вуокатті. Тут є все для хорошого зимового відпочинку: і відмінно обладнані траси, і розвинена туристична інфраструктура, і численні пункти прокату спорядження. Варто відзначити, що практично на кожному гірськолижному курорті країни є спеціальні гірки для початківців лижників, а також більш складні і зовсім екстремальні для професіоналів.
Любителям романтики та природних красот можна порадити відправиться в Лапландію, найзнаменитішу і екзотичну частину країни. Саме тут найчистіше повітря, самий білий сніг, самі гостинні жителі і звичайно ж, саме тут можна побачити дивовижне Північне сяйво і побувати за Полярним колом.
Тим же, хто розмірковує куди ж поїхати у Фінляндію з дітьми, варто звернути увагу на численні парки розваги в Гельсінкі. Також діти будуть у захваті від поїздки в гості до Санта Клаусу. Його село розташоване в 8 км від містечка Рівному і дістатися туди дуже просто.
У Суомі дуже популярно катання на оленях і собачих упряжках. Модними стали зимові прогулянки на конях і авторалі на льоду. Але головною фінської забавою залишається риболовля. Щоб до неї долучиться туристам у віці від 18 до 65 років доведеться для початку придбати тимчасову ліцензію. При цьому важливо пам’ятати, що ліцензія діє лише на території однієї губернії. У сусідній доведеться придбати нову.
Звичайно, багато туристів їдуть до Фінляндії, щоб казково відзначити Новорічні канікули і там для цього створили всі умови. Вам вдасться поправити здоров’я у фінській сауні і покуштувати місцеву кухню.
Фінляндія приваблює туристів святковою ілюмінацією, новорічними розпродажами, великою кількістю снігу в зимовий час і не повторимой атмосферою свята.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *