Ночные клубы Хельсинки

Ночные клубы Хельсинки

Ночные клубы Хельсинки

Ночные клубы Хельсинки

Активне нічне життя Хельсінкі доводить: фіни — далеко не самий тихий і спокійний народ. Відвідавши столичні клуби , ви в цьому переконаєтеся. Пориньте в атмосферу музики і ритму , проведіть незабутні години на танцполі !

Складно повірити , але кілька десятиліть тому фінська столиця була тихим містечком , де з заходом сонця життя завмирало . Сьогодні вона вважається популярним розважальним центром не тільки в Скандинавії , але і в Європі. Нічні клуби Хельсінкі численні і різноманітні. Демократичні і пафосні заклади відвідують любителі попси , техно і рок -музики. Багато з них зосереджені в одному місці , так що за ніч можна обійти кілька клубів. Більшість закладів працює до ранку , вони відкриті для тих , кому більше 22 років.

Особливою любов’ю туристів і фінів користуються наступні нічні клуби Хельсінкі :

Helsinki Club ( Hesari ) . Це легендарне заклад відкрився у фінській столиці одним з перших , у 1971-му році. Воно складається з декількох залів : гості можуть розслабитися в ультрасучасних барах в стилі хайтек або запалити на танцполі. Щоб потрапити в один з кращих нічних клубів на вихідних , доведеться прийти раніше і постояти в черзі. Втім , це того варто.
А21 . Назва бару означає скорочений адреса — Annankatu , 21 . Це заклад відкрився на місці колишнього секс- шопу. Вас здивує величезний вибір напоїв : класичні та авторські коктейлі , трав’яні настоянки , коктейлі , приготовані за рецептами 19- го століття. Саме тут тусується столична «золота молодь».
Teatteri . Цей нічний клуб знаходиться в мальовничому куточку столиці , на бульварі Еспланаді . Його проектував відомий фінський дизайнер Брітон Руперт Гарднер . Фінів і туристів приваблює оригінальний інтер’єр , багатий вибір напоїв і відмінна музика . Тут часто бувають знаменитості і місцевий бомонд.
Гостям фінської столиці ми також радимо відвідати Lost & Found, Lady Moon , Playground і Tivoli . Бажаємо чудово провести час!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *