Музыкальные магазины в Финляндии

Музиканти люди особливі. З цим не посперечаєшся. До предметів, які необхідні їм для професійної діяльності, вони ставляться так серйозно і трепетно, як, напевно, ніхто більше. І це не повинно дивувати — музичний інструмент це не предмет побуту, це не просто інструмент для заробітку, це частина організму самого музиканта.
Музичні магазіниГітари
Гітари в музичному магазині Soitin Huttunen, Гельсінкі
Тому покупка інструменту і аксесуарів до нього є для музиканта дуже важливою подією. Іноді пошук «свого» інструменту займає довгі роки.
Але ж мало бути володарем прекрасного інструменту — необхідно безліч аксесуарів до них: струни, тростини, медіатори, сурдини, звукознімачі, клапани, машинки, пістони, мундштуки і пр. — Без усього цього музики не буде!
А ще потрібні різні пристосування для догляду: рідини для очистки, серветки, стрижні, йоржики, змащення, поліролі, каніфолі і т.п., а також чохли для перенесення та зберігання інструментів.
Не можна сказати, що в Санкт-Петербурзі зовсім немає музичних магазинів — вони є, проте їх асортимент не всіх влаштовує, та й ціни не завжди радують.
Безліч інтернет-магазинів, петербурзьких, московських, німецьких, що мають своїх представників в Петербурзі також не можуть вирішити багато проблем музикантів, бо деякі аксесуари неможливо купити «наосліп» — їх треба потримати в руках, приміряти до свого інструменту, протестувати їх дію наживо.
Що вже говорити про покупку самого інструменту — жоден професіонал не стане купувати його, грунтуючись тільки на віртуальному знайомстві, що не потримавши в руках …
Часто продавці пропонують взяти інструмент на кілька днів, щоб зрозуміти, наскільки він підходить музиканту, а це дуже складно зробити при інтернет-покупці.
Звичайно, є музиканти, які бувають на зарубіжних гастролях і привозять звідти все для себе і своїх близьких друзів, але, на жаль, це не все доступно.
У той же час в Санкт-Петербурзі є невеликі спеціальні маленькі магазинчики, які навіть можна назвати «лавками», які відомі всім міським музикантам.
Товар в ці магазинчики часто, а то і в більшості випадків, надходить з Фінляндії. Звичайно, власники цих магазинчиків оптом замовляють товар у фінських постачальників, що не може зробити сам музикант, але ціни на інструменти та аксесуари до них в Петербурзі значно вище, ніж у фінських магазинах.
Чому б самим не з’їздити до Фінляндії на один день або поєднати приємне проведення часу на прогулянках по фінським містам, відпочинком в SPA-готелях, риболовлею і іншими задоволеннями з походом в музичний магазин?
Музичні магазини в Фінляндії також як в інших країнах бувають універсальними, але часто вони віддають перевагу тим чи іншим інструментам.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *