Магазины Хельсинки | Покупки в магазинах Хельсинки

Магазины Хельсинки | Покупки в магазинах Хельсинки

Магазины Хельсинки

Магазины Хельсинки

Столиця Фінляндії — справжній рай для любителів шопінгу. У Гельсінкі та його околицях близько десятка великих торгових центрів , де можна придбати товари за прийнятними цінами. Фіни дуже вимогливі до якості , тому річ , куплена в цій країні , прослужить довгі роки.

У магазинах Хельсінкі можна знайти продукцію фінського і європейського виробництва. Ціновий діапазон широкий : у місті достатньо торгових центрів економ- класу та елітних бутиків. У великих магазинах Хельсінкі , таких як універмаг Stockmann , регулярно проходять розпродажі . Восени і навесні , під час « Божевільних днів» , покупці можуть придбати товари зі знижкою до 70 %.

Режим роботи магазинів Хельсінкі регламентований національним законодавством. У вихідні дні , особливо в неділю , більшість магазинів відкривається близько полудня , а закривається о 6 годині вечора. Маленькі магазинчики в недільний день часто закриті. Врахуйте це , коли будете планувати поїздку до Фінляндії. Найбільш вдалий час для шопінгу — будній день в період розпродажів.

Невеликі і великі універмаги фінської столиці пропонують покупцям широкий вибір товарів :

Одяг і взуття.
Меблі .
Дитячі .
Будівельні .
Для риболовлі .
Для відпочинку і туризму.
Для будинку.
Продукти.
Деякі продавці говорять по -російськи. Але навіть якщо спілкуватися доведеться англійською , гостинність , фінське привітність і допомогу у виборі вам гарантовані!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *