Кореспондент на сході України: люди зітхнули з полегшенням

Кореспондент на сході України: люди зітхнули з полегшенням
Сьогодні опівночі почався режим припинення вогню в Східній Україні. В цілому, перемир’я поки зберігається, однак українська армія заявила про декілька випадків його порушення.
Минулої ночі на сході України розпочався режим припинення вогню, який поки в цілому дотримується. Кореспондент Керстін Крунвалл розповіла, що в Краматорську, куди вона приїхала вранці, люди задоволені перемир’ям.

— Не можу сказати, що панують оптимістичні настрої, але люди зітхнули від полегшення. Зараз хоча б не доносяться звуки стрілянини, — повідомляє Крунвалл. За її словами, багато настільки засмучені подіями в рідному краю, що намагаються зовсім стерти їх з голови і не думати про сумне.

Після Краматорська кореспондент поїде в Донецьк, але поки ще не знає, чи потрапить в місто. За її словами, у вихідні сталося чергове зміна в системі видачі дозволів.

Незважаючи на те, що в цілому режим припинення вогню дотримується, українська армія зафіксувала кілька порушень. Очевидець, опитаний інформагентством «Рейтерс», і кореспондент агентства AP чули звуки артобстрілу в неділю вранці недалеко від Дебальцеве.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *