Каток в Хельсинки

Каток в Хельсинки

Каток в Хельсинки

Зимовий сезон в Фінляндії триває з жовтня по квітень. У холодну пору року тут великий вибір розваг , серед яких особливе місце займає катання на ковзанах.

У місті є кілька льодових майданчиків. І новачки , і професіонали знайдуть для себе відповідний варіант. Ковзанки в Хельсінкі славляться зручним розташуванням і відмінним сервісом. Особлива увага приділяється додаткових послугах: прокату спортивного інвентарю , музичному супроводу . Як правило , поблизу є кафе .

Найвідоміша майданчик для катання — Льодовий Парк, розташований в центі міста на Привокзальній площі. Це затишне місце , де можна чудово провести час : взяти участь у конкурсах , покататися під живу музику , перекусити в кафе.

Ще два популярних ковзанки зі штучним льодом — Калліо ( Kallio ) і Оулункюля ( Oulunkylä ) — відвідують не тільки любителі фігурного катання. Тут також можна пограти в хокей з м’ячем. Оулункюля ( Oulunkylä ) орієнтований , в основному , на спортсменів , які займаються хокеєм , ковзанярським спортом і фігурним катанням .

Якщо Вам подобається активно і весело проводити час — відвідайте каток в Гельсінкі. Нудно не буде.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *