Кафе Хельсинки

Кафе Хельсинки

Кафе Хельсинки

Гостям фінської столиці неодмінно варто відвідати одне з численних кафе Хельсінкі. У приємній атмосфері ви зігрієтеся чашкою гарячої кави , а заодно перекусіть . Більшість відомих кафе Хельсінкі знаходиться в центрі міста , однак , на околицях теж трапляються затишні заклади . У кожному разі , теплий фінський прийом і приємна атмосфера гарантовані.

Найпопулярніші кафе Гельсінкі розташовані недалеко від Торговій та Сенатській площ . Влітку столики і стільці виносять на вулицю , і відкриті тераси стають улюбленим місцем зустрічі для городян і туристів. Тут можна скоротати час за чашкою чаю або кави , насолодитися вишуканим десертом , перекусити або щільно поїсти. У багатьох закладах Хельсінкі пропонуються не тільки гарячі напої і легкі закуски , а й європейські та екзотичні страви.

Якщо ви відправляєтеся в фінську столицю , обов’язково відвідайте наступні заклади:

Fazer . Знаменита російсько -французька кондитерська в центрі міста існує вже більше століття. Будівля не раз реконструювалася , змінювався інтер’єр. Але рецепти приготування випічки і смачного шоколаду залишилися колишніми. У Fazer такий розкішний асортимент солодощів і тістечок , що у відвідувачів паморочиться голова.
Ekberg . Ще один заклад з багаторічною історією , відкрите кондитером Екбергом в 1852 -му році. Вас вразить дивовижний інтер’єр , плетені стільці і стільниці із зеленого мармуру. А чудові тістечка приведуть в захват ласунів всіх віків.
Carusel . Відносно новий , але встигло стати культовим заклад на березі моря. Тут можна замовити смачне і недороге капучино або латте . Літня тераса Carusel неодноразово займала перші місця на міських конкурсах серед подібних закладів.
Engel . Припаде до смаку любителям архітектурних красот. Звідси відкривається мальовничий вид на Кафедральний Собор і Сенатську площу , тому тут подобається бувати туристам .
Фінляндія — країна кавоманів . Один фін випиває близько 10- ти літрів кави на рік . Туристи теж не відстають : взимку і влітку в кав’ярнях столиці та інших міст вони насолоджуються бадьорить південним напоєм.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *