Финский банкир предложил соединить тоннелем Хельсинки и Таллинн

Фінська інвестиційний банкір Іоаким Хеленіус впевнений , що економічні проблеми Естонії вирішив би тунель між Таллінном і Гельсінкі , який з’єднав би дві столиці в єдине місто .
Хеленіус , виступаючи на бізнес -конференції в Таллінні , зазначив , що » естонська ринок дуже малий, тому великого припливу зарубіжного капіталу тут ніколи не буде» , повідомляє РИА Новости з посиланням на газету Postimees .
Найшвидшим рішенням проблем Естонії Хеленіус вважає тунель між Таллінном і Гельсінкі , який зробив би Таллінн частиною багатої метрополії з двохмільйонним населенням . «Це найшвидший для Естонії спосіб досягти рівня життя Фінляндії. Також зважилася б проблема доступу , так як авіасполучення в Гельсінкі — одне з кращих в Європі , а поїздка з Гельсінкі до Таллінна зайняла б усього 30 хвилин » , — упевнений Хеленіус . За його словами , вартість тунелю склала б приблизно 4 мільярди євро , ймовірно , частину коштів виділив би Євросоюз . Згідно з результатами попередніх досліджень , протяжність тунелю між Гельсінкі і Таллінном , залежно від вибору траси , повинна бути не менше 60-80 кілометрів , з яких 50-70 кілометрів пройдуть під водою по дну Фінської затоки.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *