Добро пожаловать в Хельсинки!

Добро пожаловать в Хельсинки

Добро пожаловать в Хельсинки

Хельсінкі , столиця Фінляндської Республіки , це сучасне місто з більш ніж півмільйонним населенням , розташований на узбережжі Балтійського моря. У 2000 році , коли Хельсінкі відзначав свою 450 річницю , він був проголошений однією з офіційних культурних столиць Європи. У 2012 році Хельсінкі відзначив 200 — річчя свого столичного статусу.
Як не можна описати Хельсінкі одним словом , так не можна і сприймати його однобоко. Хельсінкі — сучасний європейський культурний місто і метрополія «кишенькового формату » , з якою легко познайомитися . Протягом своєї 450- річної історії Хельсінкі відчував перехресні потоки впливів Заходу і Сходу. Колоритні нашарування минулих часів відображаються в архітектурі , культурі харчування , а також переліку культурних подій.

Гельсінкі — привабливий об’єкт для проведення міського відпочинку , здатний запропонувати необмежену кількість програм , незалежно від того , подорожуєте Ви наодинці або в складі групи . Культурне життя Хельсінкі є, поза всяким сумнівом , найбільш активною у Фінляндії. Законодавці мод оцінять широкий вибір в області дизайну і музики Хельсінкі , не виключаючи його активного нічного життя і клубної культури . Прекрасні зелені парки міста і прибережні острови є популярними місцями відпочинку туристів і місцевих жителів. Хельсінкі пропонує безліч незабутніх вражень для відпочиваючих всій сімей. Дорослі і діти різного віку знайдуть у місті масу цікавих занять . Відкрийте свій Гельсінкі!
Бюро по туризму та конгресам міста Хельсінкі
Офіс « Туринфо » Бюро з туризму та конгресам міста Гельсінкі пропонує безкоштовну інформацію по місту , в тому числі про його визначні пам’ятки , події і послуги. Крім консультацій і порад про те , як отримати максимальну віддачу від відпочинку, відвідувачам надані безкоштовні проспекти , брошури , карти та інші матеріали.

Час роботи « Туринфо » :
2.5. — 30.9 . пн.-пт. 9-20 , сб.-нд. 9-18
1.10. — 1.5 . пн.-пт. 9-18 , сб.-нд. 10-16
Адреса : Північна Еспланада , 19 / Pohjoisesplanadi 19
Тел. : +358 (0) 9 3101 3300
факс : ( +358 (0 ) 9 310 13301
електронна пошта: tourist.info ( at ) hel.fi
Посилання на сайт

 

Tour Shop
В основному офісі « Туринфо » на Північній Еспланаді , 19 розташовано також туристичне бюро або Tour Shop компанії «Гельсінкі Експерт» , що реалізує квитки на екскурсії та оглядові тури по місту , квитки на пороми , квитки на автобуси і поїзди внутрішніх ліній , пакети послуг по турах до Лапландії , Таллінн і Санкт -Петербург . Tour Shop також займається питаннями прокату автомобілів і резервування місць в готелях.

Тут же можна придбати Картку Хельсінкі ( Helsinki Card ) , що дозволяє безкоштовно користуватися громадським транспортом , безкоштовно відвідувати міські музеї , а також гарантує різні знижки .

«Гельсінкі Експерт» пропонує послуги гідів , які мають спеціальну підготовку і спеціалізуються по Хельсінкі і його околицях. Послуги пропонуються на 27 мовах .
« Туринфо » в аеропорту Гельсінкі-Вантаа
У серпні 2009 року в аеропорту розпочав роботу туристичний інформаційний пункт , який надає інформацію про все столичному регіоні. Він розташований в терміналі 2 , в залі прибуття А2.

Час роботи консультантів з туризму — з 10.00 до 20.00. Туристичні брошури та інші матеріали на 11 мовах в «Турінфо » можна отримати цілодобово. Тут же можна придбати « Картку Гельсінкі ».
Ваш помічник у Хельсінкі / Helsinki Help
У літній період туристичну допомогу можна отримати у консультантів служби Helsinki Help , які чергують на центральних вулицях міста. Їх можна впізнати по зелених сорочкам . Запитуйте у консультантів про цікавлять Вас події та пам’ятки або брошурах і картах .

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *