День ресторанов в Хельсинки

День ресторанів — день , коли кожен може стати шеф — кухарем і нагодувати незнайомця.

У цей день у Фінляндії кожен може на один день «відкрити» власний ресторан , кафе чи бар . Це можна зробити , де вам заманеться : у себе вдома , на роботі або в офісі , на перехресті , в саду , в парку , на березі або на пляжі. Будь-яке місце згодиться , все залежить від вашої уяви . Торік на участь у Дні ресторанів подали заявки сімсот любителів приготувати щось смачненьке.

У цей чарівний день зголоднілий турист або житель Хельсінкі може покуштувати гамбургер , суші , салат або суп. Все, що душі завгодно! Однак , ви не тільки вгамуєте голод , а й познайомитесь з традиційною фінською кухнею.

Ідея проводити День ресторанів народилася в Гельсінкі, але стрімко поширилася по всьому світу . Торік більше 150-ти ресторанів відкрили свої двері . У 131 -му місті в 25- ти країнах світу гостей пригощали всілякими стравами і ласощами . Чи то ще буде !

Перший день ресторанів проходив у травні 2011- ого . З кожним роком популярність цього гастрономічного свята зростає. У Гельсінкі День Ресторанів був визнаний культурним досягненням 2011- го року.

День Ресторанів проходить чотири рази на рік. Наступний буде проводитися 18- го травня 2013-го. Так що не пропустіть! http://www.restaurantday.org

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *