Бары Хельсинки

Влаштувати алкогольну чи безалкогольну вечірку можна в барах Хельсинки. У фінській столиці повно закладів на будь-який смак і гаманець. Багато відкриті допізна , так що ви приємно проведете час в компанії друзів і нових знайомих.

Гостям фінської столиці неодмінно варто відвідати найвідоміші заклади:

Ahjo . Назва бару перекладається як « ковадло » , в якій коваль Ільмарінен , герой « Калевали » , викував чарівний млинок — « сампо ». У закладі два зали . У першому знаходиться барна стійка з диванами , тут яскраве освітлення . У другому панує напівтемрява , це підходяще місце для приватних бесід і романтичних побачень. Напої коштують від 6 до 8 євро.
Arctic Icebar . Відрізняється від інших барів Хельсінкі температурою повітря: всередині завжди -5 ° C. Втім , це не заважає відвідувачам розважатися і насолоджуватися душевною атмосферою . Плата за вхід — 10 євро. Кожному гостю запропонують міцний напій .
Corona Bar & Billiards . Належить братам Каурісмякі , відомим режисерам . Атмосфера закладу перегукується з меланхолійним настроєм їх фільмів. У барі можна замовити напої та зіграти в більярд з друзями або випадковими знайомими.
Erottaja Bar . Довгий час був головним тусовочним місцем у столиці . Сьогодні тут вже не зустрінеш модної натовпу , а динамічну музику змінила європейська попса . Зате обслуговування як і раніше на високому рівні. Крім того , тут завжди знайдеться вільний столик .
Барам Хельсінкі притаманна особлива атмосфера північного міста : домашній затишок і традиційне фінське гостинність.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *